Vícevrstvý vrstvý filtrační materiál zajišťuje hloubkovou filtraci a zároveň velká filtrační plocha umožňuje vysokou záchytnou kapacitu a prodlužuje životnost filtru, čímž snižuje náklady na výměnu filtrů a redukuje množství použitých filtrů na likvidaci různám materiálová kombinace filtrační přepážky a konstrukce elementu umožňuje filtraci i vysoce agresivních kapalin

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Show sidebar

Hloubkové filtry All-Halar® řady GFH

Vysoce čistá hloubková filtrační média Halar® fluoropolymer je ideální pro filtraci agresivních rozpouštědel, kyselin a louhů. Vyrobeno ze 100% ECTFE Halar® pro vynikající chemickou kompatibilitui v náročných průmyslových aplikacích. Filtrační přepážka Meltblown microfiber ECTFE poskytuje vynikající průtok při nízké tlakové ztrátě a větší zadržovací kapacitu nečistot ve srovnání s filtračními membránami. Typická retenční účinnost> 90% umožňuje použití jako předfiltračního nebo konečného filtračního stupně.

Polypropylenové filtrační patrony

Skládané polypropylenové filtrační svíčky s velkou filtrační plochou pro odstranění jemných částic z kapalin. Skládané hloubkové médium je zapouzdřeno (termálně svařeno) v celkové délce, pro docílení perfektní čistoty výsledného filtrátu, tlakovou odolnost a chemickou inertnost. Nabízí se ve všech koncových konfiguracích jak s absolutním hodnocením (až 99,98% retence), tak nominálně (90% retence). Vyráběno v čistém prostředí (Clean Room) pro udržení vysokých standardů čistoty. Běžně se používá v potravinářských / nápojových a chemických aplikacích jako předfiltr, či finální filtrační fáze.

Skladané polyesterové patrony

Skládané polyesterové filtrační patrony nabízí efektivní a hospodárnou možnost filtrace s širokým využitím. Polyesterová konstrukce umožňuje použití při vyšších teplotách (až 235 ° F, 113°C ) o průměru 2,5 ”(63,5 mm)  umožňuje použití v tělesech filtrů, kde se nevejdou větší svíčky. Vyráběno v čistém prostředí pro udržení vysokých standardů čistoty. Nabízeno v absolutní selektivitě (až 99,98% retence) i nominálně hodnocené (90% retence)  v běžných konfiguracích adaptérů (zakončení)  a typech těsnicích materiálů.

Skládané svíčky z borosilikátu

Skládané borosilikátové mikrovláknové filtrační médium s vysokou čistotou nabízí vysoce účinné zadržování částic z kapalných a plynných  látek. Výhodou je  jeho vynikající retenční účinnost, nízká tlaková ztráta a větší záchytná kapacita ve srovnání s alternativními médii. Médium, které je vhodné pro styk s potravinami a pitnou vodou, je vhodné pro vysoké nároky na výkon při výrobě potravin a balené vody. Také má široké použití ve filtraci ​​procesní vody, lubrikantů a chemikálií. Vyráběno v čistém prostředí pro udržení vysokých standardů čistoty a čistoty. Nabízeno v absolutní hodnotě selktivity (až 99,98% retence) a nominální selektivitě (90% retence). Zakončení standardními koncovkami v mnoha variantách.