Filtrační rukávy a filtrační sáčky řad amaFlow  a High flow přímo od tradičního výrobce (amaFlow původně vyvinuté výrobcem Amafilter). Různé hodnoty mikronů a široký výběr materiálů nabízí široká řešení.

Filtrační rukáv je v podstatě jednoduchý tlakový filtr s velkou variabilitou filtrační schopnosti pro všeobecné použití. Nabízí se tak v mnoha variantách. Více informací naleznete zde:

Dostupné Varianty:

amaFlow Monofilament

Filtrační sáčky z tkaniny amaFlow se používají především tam, kde je vyžadována separace částic o dané velikosti (sítování). Přesně tkaný materiál je vhodný i pro pro odstraňování vláken a vede k velmi konzistentní kvalitě filtrátu.

Vnitřní průtok udržuje kontaminanty uzavřené v sáčku. Sáčky jsou bez silikonu a jsou vyráběny v prostředí bez silikonu. Materiály používané pro amAFlow NMO odpovídají evropské směrnici 2002/72/ES pro plastové materiály a předměty určené pro styk s potravinami (potraviny a nápoje).

Sáčky AmaFlow monofilament jsou standardně dodávány z nylonu, polyesteru nebo polypropylenu s mnoha různými hodnotami mikronů. Další materiály, jako je PTFE, jsou k dispozici na vyžádání. Filtrační pytlíky AmaFlow jsou utěsněny těsněním Snap-Collar, které je buď z uhlíkové oceli, nerezové oceli nebo polypropylenu, nebo s plastovou těsnicí přírubou. Pro otevřené systémy (používané mimo pouzdro filtru) lze filtrační sáčky dodat i bez kroužku (tedy bez integrovaného upevňovacího prostředku) nebo pouze s tažným kroužkem.

Filtrační rukávy s prodlouženou životností

Filtrační rukávy amaFlow XL s prodlouženou životností jsou vybaveny několika vrstvami filtračního materiálu a vykazují zlepšené filtrační vlastnosti a prodloužená životnost, která je způsobená zvýšenou hloubkovou konstrukcí ze selktivně  odstupňované vpichované plsti.

amaFlow PEXL a POXL jsou vyrobeny z tlustšího materiálu (polyester nebo polypropylen). Kontaminující látka se postupně odstraňuje z kapaliny přes odstupňovanou strukturu filtračního média. Sáčky se rychle a snadno vyměňují.

Průtok filtrovaného média zevnitř ven  udržuje kontaminanty uvnitř vaku.

Všechny výrobky amaFlow XL s prodlouženou životností jsou standardně upravené na vnější straně. To dále minimalizujepřípadné uvolňování vláken z jehlového filtračního média.

Dokážem zajistit různou průchodnost filtrem. Selektivita našich filtrů se pobyhuje od 0,5 µm do 800 µm.

Příklady aplikací:

  • Pračky – první stupeň
  • Vstupní voda – ochrana agregátů
  • Řezné emulze – (do 15 barg)
  • Chladící okruhy strojů

Výhody našeho řešení:

  • Jednoduchá a komfortní obsluha
  • Velká filtrační plocha
  • Nízké provozní náklady

Zobrazuji všech 9 výsledků

Show sidebar