Zobrazuji všech 9 výsledků

Show sidebar

End-cap – zakončení filtračních svíček

Pro různé aplikace je nutno zvolit i odpovídající provedení filtrační svíčky vzhledem k jejímu instalaci do tělesa filtru. K dispozici jsou standardní provedení s plochým těsněním, tzv. provedení DOE (oba konce otevřené), případně pro náročnější aplikace v provedení s dvojitým o kroužkem na jednom konci a uzavřeným drukým koncem – tzv. Single Open End (SOE)

High Flow

Filtrační svíčky High Flow pro instalaci do svíčkových filtrů High Flow, případně do těles rukávových (sáčkových) filtrů. Vysoký výkon instalovaný v malém objemu poskytuje vysoký komfort obsluhy ( méně častá výměna, případně zaručuje vyšší efektivitu filtrace ve srovnání s klasickými sáčkovými filtry. Obvykle 5x větší filtrační plocha ve srovnání s filtračními sáčky a možnost absolutní filtrace v selektivitě od 1 do 100 um. filtrační přepážka z polypropylenu, případně ze skleněného mikrovlákna. Tyto svíčky jsou kompatibilní s High-Flow Ultipleat, případně s Cuno 740 Series.

High Purity

Filtrační svíčky High Purity jsou skládané filtrační patrony vyrobené z polypropylenu nebo borosilikátových mikro vláken. High Purity nabízí vysoce efektivní povrchovou filtraci s absolutní ( 99,98%) selektivitou od 0,2 do 40 um.

High Purity Membrane

Filtrační svíčky High Purity Membrane vyrábíme v provedení s polyethersulfonovou (PES), polysulfonovou (PS), nylon 66, PTFE membránou. Absolutní selektivita od 0,02 um do 1,2 um pro nejnáročnější aplikace v potravinářství, farmacii, či mikroelektronice.

Hydrofilní polysulfon

Filtrační média z hydrofilní polysulfonové membrány s vysokou čistotou nabízí díky své vysoce asymetrické struktuře pórů výjimečně vysoký průtok a záchytnou kapacitu.

Hydrofobní polysulfon řady PSH

Vysoce asymetrická struktura pórů membrány poskytuje vysoký průtok při nízké tlakové ztrátě. Vyrobeno z vysoce čistého polypropylenového hardwaru a nosných vrstev

Membránová filtrační média PTFE

Membránová filtrační média PTFE poskytují vynikající chemickou odolnost pro širokou škálu průmyslových aplikací. Díky retenčním hodnotám až 0,01 μm (10 nanometrů) je v agresivních tekutinách a organických rozpouštědlech dosaženo konzistentního odstraňování kontaminantů.

Nylon 6,6

Vysoce čistá Nylonová membrána a plus + nylonová membránová filtrační média poskytují vynikající retenci částic a čistotu pro různé aplikace. Membrána Nylon 6,6 úspěšně fungovala v průběhu mnoha desetiletí, čímž se stala doslova legendou.

Polyethersulfonová membránová filtrační média

Vysoce retenční médium nabízí vynikající průtok a nízkou vazbu na proteiny. Přirozeně hydrofilní membrána se snadno smočí, aby se umožnilo maximální využití celého povrchu.