Filtrace v rámci procesu

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Show sidebar

Cricketfilter®

Chemický a potravinářský průmysl kladou nejvyšší požadavky na kvalitu procesu, čistotu, spolehlivost systémů a kvalitu výrobků. Z těchto důvodů najde Cricketfilter uplatnění například při výrobě cukru, kakaa nebo jedlých olejů, pro odstraňování aktivního uhlí, pro regeneraci katalyzátoru nebo pro ošetřování různých chemických meziproduktů. Filtrují nejjemnější částice a nečistoty z produktů a efektivně přispívají k maximální hygieně práce, finální čistoty, kvality a obnově produktu.

ProGuard Filter

Proguard filtr je automatický filtr se zpětným proplachem filtračních elementů. Uplatnění nalézá především v petrochemickém průmyslu při filtraci ropy, či při odstraNění katalyzátorů v refineriích

Tlakový listový filtr – horizontální

Tlakový filtr určený pro aplikace, kde lze využít hrubé nečistoty jako pomocný filtrační prostředek, případně pro filtraci s přidávaným pomocným filtračním prostředkem ( např křemelinou, celulózou apod.). Při tzv. koláčové filtraci je výsledkem čistý filtrát, případně i vlastní filtrační koláč, který je možný získat v tzv suchém stavu pro další případné zpracování. Široké využití nachází při filtraci vosků z jedlých olejů, případně při výrobě síry v chemickém průmyslu.

Tlakový listový filtr – vertikální

Tlakový filtr určený pro aplikace, kde lze využít hrubé nečistoty jako pomocný filtrační prostředek, případně pro filtraci s přidávaným pomocným filtračním prostředkem ( např křemelinou, celulózou apod.). Při tzv. koláčové filtraci je výsledkem čistý filtrát, případně i vlastní filtrační koláč, který je možný získat v tzv suchém stavu pro další případné zpracování. Široké využití nachází při filtraci jedlých olejů, v cukrovarnictví, či při výrobě vodního skla a dalších chemických produktů.