Filtrace ovzduší

Zobrazuji všech 11 výsledků

Show sidebar

Filtrační panely Nederman

Filtrační panely dodávané společností  Filtration Group jsou často nedílnou součástí zařízení na dělení materiálu laserem a filtrů určených pro filtraci zplodin při svařování.

Filtrační panely jsou určeny pro filtraci zplodin při dělení materiálu laserem a svařování.

Filtrační panely Trumpf

Compact Filter Elements (CFE) vyráběné společností  Filtration Group jsou nedílnou součástí zařízení na dělení materiálu laserem a filtrů určených pro filtraci zplodin při svařování.

Filtrační panely jsou testovány dle DIN EN 1822 H13 a jsou určeny pro filtraci zplodin při dělení materiálu laserem a svařování. Panely jsou dodávány ze skladu Filtration Group s.r.o. ve Strakonicích

Filtrační patrony

Filtration Group je výrobcem cylindrických i kónických filtračních patron. Dodáváme filtrační elementy pro ostatní výrobce vzduchových filtrů (OEM) i pro konečné uživatele.

Filtrační patrony Kemper

Filtrační patrony dodávané firmou Filtration Group jsou vhodné pro použití ve filtrech Kemper určených pro centrální i lokální odsávání svařovacích dýmů,  napříkload  řady Filter Cell XL, Filter Master XL, Kemper 8000, Kemper 9000 nebo zařízení Kemper clean Air Tower.

Veškeré filtrační patrony jsou zhotoveny z polyesteru opatřeného PTFE membránou a jsou vhodné pro systém čistění Kemper pomocí rotační trysky.

Filtrační patrony Tigemma

Filtrační patrony řady 202-985-RD100-7 dodávané společností  Filtration Group vhodné pro filtrační zařízení Tigemma.

Filtrační patrony jsou určeny pro filtraci zplodin při dělení materiálu laserem a svařování.

Hygroskopický filtr

Dýchací filtr Filtration Group jsou určeny pro ochranu olejových náplní strojů, pro hydraulické systémy, kontejnery a zásobníky oleje, transformátory a převodovky.

SBĚRAČ PRACHU SFK

Filtrační jednotky typ SFK je vyráběn pro výkony od 1000 m2/h do 32000 m3/h. Je konstruován pro cylindrické i konické filtrační elementy, Čištění elementů (patron) je prováděno zpětným pulsem tlakového vzduchu (jet puls) případně u náročnějších aplikací pomocí rotačních křídel, které při spuštěném čištění přivádí stlačený vzduch dovnitř patron a každý jednotlivý sklad filtrační patrony čistí proudem vzduchu. Zásadní vliv na spolehlivost čištění filtračních patron má čistění vždy pouze jedné patrony v daném čase. To zaručuje rovnoměrné čištění každé patrony v celé její délce.

Sběrač prachu SFR

Pro speciální aplikace v potravinářství, případně pro aplikace s velmi abrazivním prachem, je výhodné používat cylindrické konstrukce filtrů, které lze snadněji čistit a lze využít i cyklónového efektu pro odloučení hrubých nečistot, případně zamezit mechanickému poškození elementů abrazivním prachem.

separátory olejové mlhy

Vysoce výkonné zařízení pro oddělování chladicích maziv z odtahového vzduchu stroje v průmyslových obráběcích a tvářecích procesech – např. v moderních obráběcích strojích – chladicí maziva se používají pod vysokým tlakem. To generuje více aerosolů do okolního vzduchu. Aby se zabránilo překročení přípustných limitů aerosolů, musí být chladicí mazací mlha nepřetržitě odstraňována z pracovního prostoru stroje a vyčištěna. Zařízení ASL účinně chrání pracovníky, zařízení a výrobní zařízení před chladícími mazacími aerosoly a zvyšuje jejich produktivitu.