Membránové svíčky (patrony)

Nabízí stejné výhody jako standardní skládané hloubkové patrony, ale s použitím membrány pro odstraňování částic a mikrobiální kontaminace často pro finální filtraci v náročných aplikacích.

 

 

Zobrazuji všech 5 výsledků

Show sidebar

Hydrofilní polysulfon

Filtrační média z hydrofilní polysulfonové membrány s vysokou čistotou nabízí díky své vysoce asymetrické struktuře pórů výjimečně vysoký průtok a záchytnou kapacitu.

Hydrofobní polysulfon řady PSH

Vysoce asymetrická struktura pórů membrány poskytuje vysoký průtok při nízké tlakové ztrátě. Vyrobeno z vysoce čistého polypropylenového hardwaru a nosných vrstev

Membránová filtrační média PTFE

Membránová filtrační média PTFE poskytují vynikající chemickou odolnost pro širokou škálu průmyslových aplikací. Díky retenčním hodnotám až 0,01 μm (10 nanometrů) je v agresivních tekutinách a organických rozpouštědlech dosaženo konzistentního odstraňování kontaminantů.

Nylon 6,6

Vysoce čistá Nylonová membrána a plus + nylonová membránová filtrační média poskytují vynikající retenci částic a čistotu pro různé aplikace. Membrána Nylon 6,6 úspěšně fungovala v průběhu mnoha desetiletí, čímž se stala doslova legendou.

Polyethersulfonová membránová filtrační média

Vysoce retenční médium nabízí vynikající průtok a nízkou vazbu na proteiny. Přirozeně hydrofilní membrána se snadno smočí, aby se umožnilo maximální využití celého povrchu.