FILTRACE OLEJŮ - OIL & GAS

FILTRATION GROUP  je Váš partner při zajištění čistoty ovzduší ve výrobních halách i čistoty procesních médií – např. řezných emulzí, hydraulických okruhů, kataforetických lázní, či chladících vod.

APLIKACE

 • FILTRACE MOŘSKÉ VODY
 • FILTRACE POHONNÝCH HMOT
 • FILTRACE GLYKOLU
 • FILTRACE INJEKNČÍ VODY
 • FILTRAČNÍ NAPÁJECÍ ZAŘÍZENÍ (KOKSOVACÍ / HYDROGENAČNÍ)
 • BEZPEČNOST, UŽITEČNOST A PROCESNÍ FILTRACE

APLIKACE

 • OLEJOVÉ DERIVÁTY A PŘÍSADY
 • FILTRACE AMINU
 • ODPADNÍ VODY
 • PROCESNÍ VODA
 • ODSTRANĚNÍ OLEJE Z PROCESNÍCH VOD
 • TOPNÝ OLEJ
 • SUROVÝ OLEJ

POUŽÍVANÉ PRODUKTY

FILTRATION GROUP  nabízí širokou škálu vynikajících a efektivních produktů pro filtraci kapalin, olejů a emulzí užívaných v různých odvětví strojírenství. Naše systémy jsou vysoce spolehlivé a vyžadují velmi malou údržbu. Všechny systémy mohou být vyráběny a namontovány v souladu s britskými normami, ASME U-stamp a TRCU. Naše systémy jsou v podstatě vhodné pro ATEX prostředí a mohou být rozšířeny s dalšími bezpečnostními opatřeními.

Naše výrobky a služby jsou navrženy tak, aby umožňovaly výrobcům chemických látek tu nejvyšší kvalitu produktů. Odstranění všech kontaminantů je nezbytné, aby se zabránilo jakémukoliv nákladnému přepracování a zlepšení výtěžnosti produktu.

Svíčkové filtry – industrial

Tělesa filtrů model AFM jsou průmyslové pouzdra filtrů z nerezové oceli. Tento model je střední velikosti a vyhovují různým průtokům v závislosti na instalovaných elementech obvykle do 24 m3/h. Tělesa AFK jsou ekonomickým řešením pro všechny průmyslové filtrace kapaliny a plynu, dle které odpovídají PED 97/23 / EC, kategorii II/III. Typ AFK 72/136 je průmyslové pouzdro filtru pro vyšší průtoky (cca do 136 m3/h)z nerezové oceli. Tento model je v souladu s PED 97/23 / EC kategorie III event IV.

Rukávové Filtry (sáčkové filtry)

Pro velké množství filtračních aplikací jsou rukávové filtry jednoduché, snadno použitelné a úsporné. Filtration Group dodává širokou škálu filtračních rukávů (sáčků) a pouzder na filtry. Tělsesa filtrů AFB, AFH, AFN, AFZ jsou k dispozici pro filtrační sáčky velikosti 1 (průměr 178, délka 432 mm) a velikosti 2 (průměr 178 m, délka 787 mm) a jsou vyrobeny z nerezové oceli ais 316 event AISI 304.

Filtrace v OIL & GAS

Výzvy

Chemický průmysl čelí různým problémům s filtrací. Mohou zahrnovat kvalitu chemikálií, meziproduktů až po velmi jemné chemikálie.

Zkušenosti

Filtration Group má desetiletou zkušenost s tím, že je schopna dodávat inovativní filtrační technologie, aby zajistila optimální řešení pro současné a budoucí výzvy chemického zpracovatelského průmyslu.

Konzistence a kvalita

Naše výrobky a služby jsou navrženy tak, aby poskytovaly výrobcům chemikálií nejvyšší konzistenci a kvalitu.

Odstranění všech kontaminantů je nezbytné, aby se zabránilo jakémukoliv nákladnému přepracování a zlepšení výtěžnosti produktu.

cropped-logo-filtration-group-process-systems-all-white

O FILTRATION GROUP

Ve skupině Filtration Group naleznete filtrační technologie a zařízení pro filtraci kapalin i plynů, separaci olejové mlhy, či ropných produktů z vody. Dokážeme optimalizovat filtrační procesy v potravinářství, chemickém průmyslu, nebo ve strojírenství. Vzhledem k širokému portfoliu produktů vyráběnými v závodech Filtration Group dokážeme ve vybraných průmyslových odvětvích dodat téměř veškeré filtrační technologie včetně nezbytných náplní a spotřebního materiálu.

Více o nás…

Domluvme si konzultaci...

  captcha

  Podobné odvětví