Nákupní košík zavřít
zavřít

PRŮMYSLOVÁ FILTRACE

Již 25 let se v České republice věnujeme průmyslové filtraci, tj. filtraci ve výrobě, především ve strojírenství a potravinářství. Věnujeme se jak průmyslové filtraci kapalin, olejů, emulzí tak průmyslové filtraci vzduchu.

Ve skupině Filtration Group (dříve Amafilter, a MAHLE Filtration systems)  naleznete filtrační technologie a zařízení pro filtraci kapalin i plynů, separaci olejové mlhy, či ropných produktů z vody. Dokážeme optimalizovat filtrační procesy v potravinářství, chemickém průmyslu, nebo ve strojírenství i automotive.

Vzhledem k širokému portfoliu produktů vyráběnými v závodech Filtration Group dokážeme ve vybraných průmyslových odvětvích dodat téměř veškeré filtrační technologie včetně nezbytných náplní a spotřebního materiálu.

maintenance (1)

PRŮMYSLOVÁ FILTRACE NA KLÍČ
Realizujeme filtrační řešení pro výrobní podniky. Vzhledem k různorodým specifikům v jednotlivých oborech, přistupujeme vždy individuálně.

1

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ
Při stanovení správného řešení pro využíváme laboratorní testy, provádíme pilotní instalace filtrů, které dlouhodobě sledujeme.

gears

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL & DÍLY
Standardně dodáváme nejen spotřební materiál jako jsou filtrační svíčky, či filtrační rukávy, ale i veškeré díly filtrů podléhající opotřebení.

NAŠE ŘEŠENÍ PRO JEDNOTLIVÁ ODVĚTVÍ

ZÍSKEJTE KONZULTACI NAD VAŠÍM ŘEŠENÍM PRŮMYSLOVÉ FILTRACE

 

INFORMACE O NÁS

Jsme globálním partnerem, který skutečně chápe, že úspěch našich zákazníků závisí na odezvě, kvalitě výrobku a kontinuitě nabídky. To je důvod, proč se snažíme zajistit konzistentní a bezproblémové filtrační řešení.

KONTAKTY

Kontakt:

+420 383 372 209
fima.info.cz@filtrationgroup.com

Sídlo: 

Heydukova 321, 386 01 Strakonice, ČR

Scroll To Top
Tento web využívá Cookies. Podrobnosti o tomto využívání naleznete zde .